Szyna rehabilitacyjna CPM OrtoFlex L2 – działanie

Szyna CPM zazwyczaj wykorzystywana jest w trakcie początkowych etapów rehabilitacji kolan oraz bioder. Umożliwia wykonywanie ćwiczeń biernych, które są niezwykle ważne w procesie mobilizacji stawów. Aktywność tego typu ma pozytywny wpływ nie tylko nie, ale również na mięśnie. Urządzenie doskonale sprawdzi się w warunkach szpitalnych, a także w domowym zaciszu. Należy jednak pamiętać, że tę metodę rehabilitacji należy stosować wyłącznie, jeśli zaleci ją lekarz. Model OrtoFlex L2 jest produktem najwyższej jakości.

Szyna CPM OrtoFlex L2 na med-elektronik.pl
Sprawdź szyny CPM
Med-elektronik.pl

Szyna do rehabilitacji kolana OrtoFlex L2 – parametry

Szyna do rehabilitacji kolana OrtoFlex L2 jest nowoczesnym urządzeniem, które zostało zaprojektowane z troską o bezpieczeństwo i komfort użytkowników. Cechami charakterystycznymi tego modelu są dwa ekrany dotykowe ułatwiające korzystanie ze sprzętu. Szynę CPM można obsługiwać z poziomu urządzenia lub pilota. W systemie wgrane są trzy programy ćwiczeń, które opracowane zostały przez specjalistów, aby jak najefektywniej wspierać rehabilitację pacjentów. Sprzęt należy do stosunkowo lekkich, gdyż waży niecałe 9 kilogramów.

Szyna rehabilitacyjna CPM L2 – specyfikacje

Szyna rehabilitacyjna OrtoFlex L2 ma solidną, wytrzymałą konstrukcję, w związku z czym użytkowanie tego sprzętu jest zupełnie bezpieczne. Urządzenie zostało tak zaprojektowane, że możliwe jest ustawienie aż dziewięciu różnych prędkości pracy. Poza tym użytkownik ma kontrolę między innymi nad ustawieniem kąta zgięcia, a także może zmienić kierunek ruchu w trakcie ćwiczeń. Na wypadek nagłej potrzeby przerwania ćwiczeń szyna CPM wyposażona została w wyłącznik awaryjny. To nowoczesny sprzęt, który może działać niezawodnie przez bardzo długi czas.

Szyna do rehabilitacji OrtoFlex L2 – cena

Szyna CPM jest nieocenioną pomocą w przypadku mobilizacji stawu kolanowego oraz biodrowego. Wykonując za jej pomocą ćwiczenia bierne, pozytywnie wpływa się na odżywienie tkanek obwodowych, mięśni oraz torebek stawowych. Czynności te zapobiegają także obrzękom zastoinowym. Model oferowany na stronie sklepu Med-Elektronik posiada dwuletnią gwarancję, z możliwością przedłużenia jej do czterech lat. Produkt ten charakteryzuje się najwyższą jakością, a jego cena jest niezwykle atrakcyjna i zachęca do zakupu.